Papara Kart No ratings yet.

Papara Kart

Papara Kart, online bir cüzdandır ve internet üzerinden Alışveriş ve para çekme ve yatırma işlemlerini kolaylaştırır.

Artık sanal dünya ve bu imkânlar bizim çoğu işimizi rahatlıkla yapmamıza neden oldu.

Her şeyi online yapar olduk; alışverişlerimiz, ödemelerimiz… Özellikle herkes için günün her saati ödeme yapabilme ya da ödeme alabilme çok önemli.

Bildiğiniz üzere Havale işlemleriyle belirli bir saate kadar ödeme yapabiliriz ancak Papara sayesinde günün her saati 7/24 ödeme yapabiliriz.

Diğer tarafta ödeme de alabilirsiniz Bu sayede Papara cüzdanınıza para eklemek için belirli bir saati beklemenize gerek kalmaz.

Farklı faklı dijital cüzdan ve paralar görmüş olabilirsiniz ama papara sizden işlemleriniz için bir kuruş bile almaz ve bu fark yaradan bir durumdur.

Çok önce den Paypal vardı; online ödeme aracı olarak tanındı ancak sonradan Türkiye sınırları içerisinde yasaklandı. Bu durumun ardından da önemli bir online ödeme aracı eksikliği meydana geldi. Bunun üzerine İninal Kart çıktı.

Peki İninal Kart neydi? Gelin öğrenelim

Türkiye’nin en kolay erişilebilir ve kullanımı çok rahat olan dijital cüzdan olarak çıktı

İninal Kart’a yüklediğiniz para kadar harcama yapabiliyorsunuz üstelik faiz durumu da söz konusu değildir

İnternet alışverişlerinde, mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında kullanım imkanı var.

Bu Karttaki ücreti ATM lerden de çekilebiliyor.

Bu sistem Her ne kadar çoğu bakımdan avantajlı olsa da kullanıcılar arasında belki de tam anlamıyla içe sinen bir uygulama olmadı.

Ve bu yüzden papara sistemi gündeme geldi.

Herhangi bir üyelik ücreti ya da komisyon ücreti almamasından dolayı kullanıcılar arasında hızla yayılmaya başlandı. Papara Kart pek çok özelliği ve avantajı ile online ödeme araçları arasında kendini belli ediyor.

Papara Kart’a nasıl üye olunur?

Papara Kart’a üye olmak hiç zor değildir ve hiç evrak toplama ve herhangi bir zor aşaması yoktur.

Bir sürü maddeyle uğraşmak ve evrak toplamak zorunda değilsiniz ayrıca 7/24 para transferi de gerçekleştirebilirsiniz. Hem masaüstü sürümden hem de paparanın iOS veya Android uygulaması üzerinden hızlıca yükleyebilirsiniz.

Sadece papara sitesinde ya da uygulamasında Üye işlemi tamamlandıktan sora T.C. kimlik numaranızı girerseniz hesabınız onaylanmış olur ve hesabi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Papara Kart kullanımı nasıldır?

Papara Kart’ı kullanmak oldukça basit. Size gönderilen Papara Kart ile rahatlıkla ve güvenle para çekebilir, para yatırabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Papara Kart’ın tüm dünyada geçerli olduğunu ve POS cihazı kullanılan her yerde alışveriş yapabilme olanağınızın olduğunun da altını çizelim.

Papara Kart’a para yüklemek

Banka hesabınızda ki parayı havale ile ya da cebinizdeki parayı ATM’lerden çok rahat bir şekilde Papara Kart hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ayrıca anlaşmalı noktalardan da Papara Kart’ınıza para yatırma ve çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Kart’ınızda kart ücreti bulunmaz; çipli kart ya da çipsiz kart alabilirsiniz. Üye olmak ve diğer işlemlerinizi bitirdikten hemen sonra Kartınız ortalama 4-7 iş günü içerisinde adresinize kurye ile teslim edilir.

sözleşme olduğu için kartınız sizden başkasına teslim edilemez.

Kuryeden kartınızı teslim aldıktan sonra Papara hesabınıza giriş yapıp kartınızı aktif hale getirin.

Herhangi bir ülkede MasterCard güvencesi ile kartınızı kullanabilirsiniz.

Şimdi Papara Kart’ın avantajları hakkında konuşabiliriz

Papara Kart online ödeme araçları arasında farkını ortaya koyuyor. Şöyle açıklayalım:

* Saat problemi yok ve istediğiniz zaman para çekin yollaya bilirsiniz.

Papara Kart 7/24 size para transferi hizmeti sağlıyor bu nedenle belki de en dikkat çeken farklardan biri bu çünkü hemen hemen herkes bu sorunu yaşıyordur.

* Bankadan bankaya havale, EFT ücret, kart komisyonu derken küçük küçük paralar ay sonunda koca koca rakamlara dönebiliyor. Papara Kart’ta bu yok.

Papara hesabınıza para yatırmak, para göndermek ve para çekmek tamamen ücretsiz. Yaptığınız işlemler için bir kuruş bile ödemeniz gerekmez.

* İnternet alışverişlerinde bizi en çok yoran ve tedirgin eden şeylerden biri güvenlik sorunu. Papara Kart ile yapılan ödemelerde karşı taraflar, kullanıcıların kendi kartlarına ve kimlik bilgilerine ulaşma sağlayamazlar; üçüncü kişiler ile kullanıcı bilgileri paylaşılmaz. Böylelikle kartınızın çalınma ya da şüpheli işlem gibi dertleri de minimuma inmiş olur.

* papara kartınız yanınızda olmasa bile cep telefonu numaranızla ATM’de para çekebilmenize olanak sağlaması.

* Karışık bir sistemi yoktur Papara Kart’ın. Kolay ve anlaşılabilir ara yüzleri ile hızlı ve pratik işlem sağlar.

Papara Kart ile

2 farklı şekilde para çekebilirsiniz. Banka hesabınıza para çekebilmek için Banka Hesabıma kısmına tıklayarak “Yeni Ekle” kısmından size ait olan bir banka hesabının bilgilerini girerek, çekilecek tutarı belirtip Para Çek butonuna basarak çekim işlemi sağlayabilirsiniz.

Papara Kart ile para çekimi yapabilmek için Papara Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Dilerseniz, orta üst kısmında bulunan Papara Kart kısmına tıklayarak kart başvurusu yapabilirsiniz.

Bu makalede sizin için papara kartı özellikleri ve kullanım şekillerini açıkladık bu kart ile rahat bir şekilde para transferi yapıp para çekebilirsiniz ve tabiki bu sistemin güvenilir olması ayrı bir farkındalık.

Please rate this

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *